wz

 

Club Depo-9 - Olomouc
31.12.2001 - 1.1.2002

Když jsme přemýšleli, jak letos strávíme Silvestra, napadlo nás, že bychom se mohli dosyta pobavit u jedné komerční televize, která vysílala zábavnou šou s českými hvězdami. Zasedli jsme tedy do křesla a tak nás to dostalo, že ještě ráno jsme nechápali, a smáli se a smáli. Tak moc zábavné to bylo. Řeknu vám, lepčejší silvr sem eště nezažil. Fakt masivní nářez. Že vás už nudím? Hmm, dobrá, asi jste zjistili že kecám :)) Ne teď kecám, že kecám. Ne kecám, že kecám že kecám, protože uf. No nakonec jsme se tedy rozhodli pro Olomouc a Depo9.

V první řádě musím Depáky pokárat, protože jsem ten jejich klub skoro nenašel a byla jen velká náhoda, že jsem záhlédl vstup. Klub se totiž skrýval v podzemí a oficiální název byla Internetová kavárna, ze které se šlo chodbou trochu dál a co to nevidím, Depo!
V druhé řadě musím Depáky pochválit, klubík je to vskutku roztomilý, malý, útulný, s dobrými dekoracemi. Až na ten počet lidí, kterých opravdu není nijak mnoho. Snad se to po dvanácté zlepší. Usedáme a objednáváme pivko,menší výtku bych měl proti energy drinkům, jsou tu pouze Red Bully za 60 kaczech. Hudba hraje docela dost dobře, celkem mě příjemně překvapila. Jelikož bude na Horním náměstí nějaká action s live skupinou, projekcí, žrádlem a macatý ohňostroj, vydáváme se po jedenácté ven z klubu. Náměstí je hustě přeplněné, s blížící se dvanáctou hodinou stoupá počet výbuchů z petard, takže za chvíli neslyšíme ani slovo, jenom dýcháme sajrajt z rachejtlí:) A je to tady, odpočítávání...Tisícovky lidí, napjatá atmosféra.. připravujeme šampus a najednou zazní česká hymna. "Šťastný a veselý nový rok, ať je lepší než ten předešlý.." do nás hustil nějaký primátor a ještě se k němu přidal jeden borec z Damiens. Ech, sakra nějak mě ta hudba bere, ta davová euforie a tak :)) Ještě chvilku popíjíme, střílíme po lidech rachejtle a do přetížené sítě našich mobilních operátorů posíláme novoroční esemesky. Asi po hodině se vracíme opět do klubu, ale k našemu zklamání tu není o moc víc lidí, no ale aspoň si máme kam sednout. Dýdžej co hrál po dvanáctý hodině hrál opravdu mistrovky. Na pár minutek pustil popový Happy New Year a následně zamixoval s vynikajícím technem. Fakt ta hudba byla skvělá, jenom mě štve, že nevím jak se DJ jmenoval. Potom nastal menší trapásek, když bylo 5 minut ticho a slyšeli jsme jen dohadování a nespokojené clubbery. Za chvíli se dostal na řadu N-Dr.U, který na mě udělal dobrý dojem, měl vynikající výkon, občasné vychytávky a náladu v klubu zvedal na maximum. Prostě nádhera! Asi po čtvrté už jen sedíme, občas s někým pokecáme, ale už víme, že to brzo zabalíme. Už nás čeká jen několikahodinový dojezd vlakem a čekání na špinavých nádražích. Ale to Depo za to fakt stálo, takže doufám, že tam zas brzo zavítám. Full_stop

HODNOCENÍ: Prostory, zařízení, ceny:
Atmosféra:
Hudba:

Celkový dojem:

««««««««««
««««««««««
««««««««««

««««««««««