wz

 

R-Club Holešov
2002 +/-6 roků po narození Ježíše,někdy na začátku ledna, v městě Holešov...

Je sobota večer a s kámošem přemýšlíme, jakže to dnes strávíme dnešních pár hodinek. Inu nebudu vás déle napínat, po krátké úvaze nás napadlo, jakpak se asi baví místní mládež. A kde jinde by to mělo být než ve slavném Holešovském R-Clubu. I když slovo klub je trochu přehnané, dokonce i slovo diskotéka není chvilkama příliš trefné, ale nepředbíhejme.
V Erku se hraje fšelijak, většinou (tedy z 99%) jsou to komerční hity, které můžete zaslechnout v televizi (teď nemyslím třeba Paskvil, že :)), určitě jste to již někdy slyšeli. Toho všeho jsme si byli vědomi, přesto nám to nedalo, protože na poslední diskotéce jsme byli před nějakým rokem.
Kolem desáté jsme se dostali do budovy, dali pifko a omrkli situaci. Na první pohled se vůbec nic nezměnilo, pořád stejné máničky, nabušení borci s masivními řetězi kolem krku, sportovním oblečením Adidas či Najk, občas nějaký starší sameček či samička, a hlavně pořád STEJNÁ muzika! Nekecám, ale oni tam fakt hrají přes ty roky pořád to samý, dokonce se i odvažují pustit hity z osmdesátých let, ale vždyť jsem to taky mohl čekat. Žádný překvápka. Lehce zdrceni si musíme spravit náladu vzorkem z naší zahrádky a opět se vrháme do víru "zábavy". "A teď si dáme trochu techníčka!" zvolá diskžokej a po chvilce nás masírují dunivé basy techna. Ne kecám, znova: a po chvilce nás masírují dunivé basy "techna":)) Je to tak, to co si říká techno je opět nějaká slátanina pomalého tuc tuc, kterou jsem kdysi zaslechl v tv. Po chvilce přichází rock. To už je na parketu hodně notně přiopilých lidí. Bohužel mi rock moc neříká, tak se bavím sledováním diskofilů či jejich tanečních kreací. Nálada mi ještě více klesla, když jsem uslyšel známá slova Luneticu - když hudba je tvůj lék, nebo tak nějak. A víte co? Ty lidi se u toho bavili, pokud přehlídnu některé, kteří se váleli po zemi nebo se zrovna mlátili. Za chvilku přijdou ploužáky a to bude teprve maximální nuda. Sbíráme si naše věci a co nejrychleji se odebíráme ke vchodu. To není diskotéka, ale prasečinec a hudba co se zde hraje, je TOTÁLNÍ výplach mozku, nechápu, že něco takového může ve 21. století vůbec existovat. Počkám si deset roků, třeba se z R opravdu stane club :))

HODNOCENÍ: Prostory, zařízení, ceny:
Atmosféra:
Hudba:

Celkový dojem:

««««««««««
««««««««««
««««««««««

««««««««««