wz

 

Syptech no.8 (klub Sýpka - Morkovice)
08.06. 2002

Maturita je za námi, což znamená že můžu opět naplno rozjet kalbitchky a party. Jako první pomaturitní párty jsme s kamarády nakonec náhodně na Depu9.cz vybrali Syptech (dokonce osmé pokračování, to jsem asi něco prošvihl) v Morkovicích. Byl jsem hodně zvědav, obec je to celkem malá, známá tak maximálně pro výrobu košíků a pro klub Sýpka, kde se často provádějí nejrůznější diskotéky a koncerty. A technoparty, jakou je například Syptech.
Do klubu jsme se dostali něco kolem 21 hodiny. Před velikou budovou postávalo několik rošťáků a roštěnek a již z auta jsem zaslechl typické monotónní zvuky (mimochodem právě kvůli těmto zvukům se pár místních lidiczech nasralo a klub řeší teď velké problémy s hlukem). V přízemí se nachází hospoda, v prvním patře samotný klub, který pokračuje do třetího patra, kde jsou vesměs posezení, bar, fotbálek a televize. Na 21 hodinu je klub slušně obsazen, chvilku hledáme místo k sezení, a to i přes to, že stolů, židlí, křesel a pohovek je zde opravdu požehnaně. Další překvapení jsou samotné prostory, které vypadají hodně originálně, doporučuji navštívit, v klubu jsou dva bary, na každém patře jeden, s vynikajícími cenami. Jako pokaždé objednáváme pivka a rozkoukáváme se. Po příjemném techhouseu přichází na řadu techno, kde se pár jedinců osměluje a tančí, tedy vč. nás a po chvilce se tančení plocha velice rychle zaplňuje. Bohužel z Djů jsem neznal ani jednoho, celkem jsem byl zvědav na Tilaca, na kterého jsem slyšel pozitivní názory a musím říct, že ani mě nezklamal a hezky k ránu zahrál svižné techno, které rozproudilo krev v žilách :) Ale ani ostatní djs si nevedli špatně, co se týče muziky, byl jsem celkem spokojen. Ale aby to nebyla jen samá chvála, byla tu jedna vada, která hoodně obtěžovala a nedala se ignorovat - klimatizace. Nebo spíš absence klimatizace. Po vstupu do klubu vás zavalilo těžké horko, téměř nedýchatelno a po pár minutách sezení jste byli zpocení, jako kdybyste tančili půl hodiny v kuse.
Po půl třetí ráno se vysílení, unavení, ale spokojení vracíme domů. Syptech bylo pro mě celkem milé překvápko, o čem také svědčí závěrečné hodnocení, jen víc takových pohodových akcí.

HODNOCENÍ: Prostory, zařízení, ceny:
Atmosféra:
Hudba:

Celkový dojem:

««««««««««
««««««««««
««««««««««

««««««««««