wz

 

EXTREME TECHNO X-MAS - Zlín
hala Novesta, 21.12.2001

Tak na tuhlete akcičku jsem se dlouho těšil, mnoho dýdžejských hvězd slibovalo masivní předvánoční techno mazec. Ale pjěkně popořádku.
Ke sportovní hale jsme se dostali něco kolem devatenácté hodiny a sedli do místního baru na pivko. Neboť jsem si nechtěl nechat ujít společný set Miss Renny s Resistem, přesunuli jsme se k pokladně, kde se kupilo nemálo lidí (na dvacet hodin to teda ušlo a tak se dalo čekat, že hala bude slušně naplněna). Potkávám pár zhulených známých (čau Tobe:)) a za pár minut se tlačíme ve frontě. Dostávám se do haly, první dojem teda nic moc, zatím je tu rozsvíceno, takže si nejde nevšimnout amatérských dekorací a vánočního stromku. Aspoň si s tím mohl někdo dát větší práci. Další menší zklamání byl dýdžejský plac, který byl tentokrát postaven naproti tribuně, tudíž ani nemohly být připraveny laserové vychytávky, tak jak tomu bylo u Techno Stars I. Světla byla dalším menším nedostatkem, ale to je asi tak všechno, co vás tady mohlo zklamat.
Po Miss Renny s Resistem, jejichž set mi připadal trochu zmatený, se ke gramcům dostala IM Cyber, která mě ale nijak speciálně nezaujala, a tak jsme si čas ukrátili kecáním, bombičkama a dalšíma veselostma. Bohužel Agent s Krejdlem mi z větší části unikli. Zapříčinily to problémy s autem, takže jsme si museli udělat menší procházku po Zlíně s kyblíkem na benzín:)
Problém zažehnán, vracíme se do haly, kde brzo nastoupí Toky. Jak jsem předpokládal, je tu celkem hustě narváno, taneční plocha je jedna velká masa tancujících lidí. Přidáváme se, občas se k nám protančí někdo známý a zase odtančí dál. Tokyho jsem viděl poprvé, ale hodně mě nadchnul. Jeho set se skládá z inteligentního, živelného techna. A nejen jeho hudba je vynikající! Kdybyste Tokyho chvilku sledovali, roztančili byste se, i kdybyste byli hluší :)). Vážně dost dobrý, nemám co bych vytknul. Kolem třetí hodiny si musím odpočinout, Kaisersoze pokračuje v divokém tempu, sedíme na lavce, občas fotíme a vnímáme jiskřící atmosféru. Igor Pataky si také nevede špatně, občas se ještě ponoříme do davu, ale únava už je znát, a tak kolem čtvrt na pět opouštíme halu. Jak jsem později zjistil, dárky nakonec byly (rozdávali je gogo), ale bohužel chvilku poté, co jsme odešli. Hmm, i přesto jsem si dost skvěle užil. Ten kdo nepřišel, udělal velkou chybu, protože tahle akce byla vynikajícím začátkem Vánoc.

HODNOCENÍ: Prostory, zařízení, ceny:
Atmosféra:
Hudba:

Celkový dojem:

««««««««««
««««««««««
««««««««««

««««««««««