wz

menu                

news

games :

liero

terep

elastomania

icy tower

alex 4

tvorba :

hudba, texty,atd

fotos, pictures

reporty, recenze

stoned notes

others :

thc

demoscéna

ZX hry

!NEU! Sagem

návštěvní kniha

mejl

links :
Recenze hospod v Bystřici pod Hostýnem a okolí


thc adventures

Rok s rokem se sešel, prázdniny končí, tepla a slunce brzo ubyde, tma bude již v nádherných 16 hodin a nás budou zase čekat dny plné bláta, kosy, stresů, učení, depresí a skleslosti.
Ale všichni, kdo navštívili tuhle rubriku mohou být spokojení, vždy budou mít blažený úsměv a zasněný pohled. Škola? Práce? Děte s tím někam a tu skleněnku mi podej.
Tedy pokud vám nějaká svině nevykradla vaše pole. V tom případě vás odkazuji na první odstavec. No a ti ostatní, nechť se skvěle baví!


MÝTY A LEGENDY

Ačkoliv trávu ve větší či menší míře kouřím přes pět let, rád bych přece jenom poupravil nějaké ty informace z internetu o jejích účincích apod., jelikož polopravd či neúplných informací je na netu spousty a nevím, kdo je pořád tak bezhlavě kopíruje dál.
Bohužel jsou moje zážitky a zkušenosti pouze subjektivní, takže si i někdo z vás může klidně říct, co to tam ten magor Speccyman píše za bludy. Možné je všecko.
Na netu bývá dost neurčitých informacích o samcích, o kterých jsem dokonce četl, že neobsahují téměř žádné THC. Podle mě je nejlepší po rozpoznání samce nechat jej klidně ještě třeba týden, popř. vyzkoušet usušit samčí bobulky. Divili byste se, ale v době růstu jsou bobulky plné THC, po oplodnění již ztrácejí na síle. Nevýhodou je, že při kouření nejsou nijak zvlášť chutné a navíc je společensky nepřijatelné kouřit tuhle spodinu. Nejideálnější řešení je tedy naložit je do mléka a hodinku povařit, s přidáním nějakého tuku a s ochucením. Dvě až tři 1,5m vysoké povařené kytky samce se mohou stát zpestřením bez problémů i pro deset lidí.

!NEU! Harvest is coming soon.. - pan Nebula s paní Září Polární a jejich potomci
 FOTOREPORT Harvest is coming soon.. - první várka fotek části (zatím nezralé) letošní úrody..

>>
Tipy na "výlety"

REBIRTH - amatérské DJské studio ve vašem kompíku

ReBirth je velice šikovný prográmek pro tvorbu hudby stylu techno, jungle, drum´n´bass apod. ReBirth je emulátor 4 syntetizátorů, z nichž první dva emulují zvuk basové a středové linky a další dva se postarají o rytmické složení vaší skladby. Všechny zvuky můžete libovolně měnit, přidávat efekty, všechny vaše songy si můžete samozřejmě uložit (váš např. 20timinutový set bude zabírat pár desítek kB), můžete si z internetu stáhnout mnoho MODů, které vám nejen změní vzhled vašeho ReBirthu, ale hlavně se změní samply pro rytmy.
O ReBirthu by se toho dalo napsat samozřejmě mnohem více, a tak vás budu muset odkázat na
propellerheads - stránka tvůrců ReBirthu (naleznete zde více informací, ke stažení desítky MODů a snad stovky skladeb).

 


download samotného ReBirthu zde (RB 2.0, ZIP, 3,53 MB)

ŠLEHAČKOVÉ BOMBIČKY - sranda i bez vtipu

Rajský plyn je sladkost, která vám vykouzlí úsměv na rtech, i když možná ne tak, jak byste si představovali :). Dá se s ním užít velká legrace a někdy je to opravdu šílený úlet..

Ve šlehačkových bombičkách se totiž nachází kysličník dusný, známý také jako rajský plyn, který se používá v lékařství k narkóze. V malém množství (zhruba 2 šlehačkové bombičky) navozuje krátkodobé pocity euforie, kdy dotyčný člověk může na chvíli přestat vnímat realitu a ponoří se do svého vnitřního světa. Celý efekt skončí asi do dvou minut.


Aplikace
K použití šlehačkových bombiček potřebujete pouze krabičku s deseti bombičkami (nová stojí kolem 47 Kč, další krabička po vrácení prázdných bombiček kolem 27 Kč) a sifonovou lahev (její cenu přesně neodhadnu, ale viděl jsem ji myslím za něco kolem 400 Kč). Princip spočívá v tom, že do prázdné sifonové lahve našroubujete postupně 2 šlehačkové bombičky (může být i jedna, ale výsledný efekt není tak silný). Před samotným použitím co nejvíc vydechnete a obsah lahve vdechnete co nejrychleji do plic. Jakmile začnete opět dýchat okolní vzduch, účinek velmi rychle odezní.
Pokud doma nemáte sifonovou lahev, postačí vám větší sáček (nebo balónek), připínáček, kladivo a trocha zručnosti :)

Charakteristika N2O
Oxid dusný je látka, jejíž vliv na vědomí a ostatní funkce je velmi prchavý. Rozpustnost této sloučeniny v krvi je velmi nízká. U této látky není doložena návykovost, a to i přesto, že navozuje stavy euforie. Přípravek ve tkáních nezůstává a nemění se, minimálně ovlivňuje dýchání i krevní oběh. Eventuální nebezpečí se může objevit pouze tam, kde by člověk vdechoval plyn ve vysokých koncentracích v takovém množství, které by bránilo přístupu kyslíku. Jinak se přípravek chová vůči organismu šetrně.

Pár detailů a upozornění:
- Raději provozujte v kruhu svých známých a né na veřejnosti
- Po propíchnutí výstupního otvoru se bombička velmi prudce ochladí (zmrazí), takže pokud má styk s pokožkou, neměl by vám chybět alespoň kapesník, kterým bombičku obvážete
- Pokud jste se rozhodli podniknout tento "výlet", tak rozhodně doporučuji najít nějaké pohodlné křeslo a po aplikaci nevstávat (riskujete zranění pádem)
- Je prej dobré se ještě před použitím rozhýbat, aby se zvýšil tep, ale sám jsem to nikdy nezkoušel.
- Před čím bych chtěl upozornit, je větší množství alkoholu s kombinací s N2O. Nemám s tím moc dobré zkušenosti :)
- Rozhodně byste neměli zapomenout pustit na pozadí nějakou hudbu (osobně doporučuji např. od LTJ Bukema - Demons Theme (2nd ver) nebo jakoukoliv repetetivní)

TIP OF THE DAY:
take some friend(z), some beer, mary jane, good music, N2O ;-))

 

PC STROBO - speciální stroboskop pro vaši domácí párty

Pořádáte doma malou taneční party a chybí vám osvětlení? Tento vychytaný stroboskop s mnoha speciálními funkcemi z dílen fra.iesuse vás určitě dostane! :) Downloadujte prosím tudy.(RAR,7kB)anketa
download

>Nudí vás život? -
Sebevražedné metody

>
LSD zdarma a legálně

>retro
logo.sys

>Nervák! (v 1.0)
Absolutní premiéra staro-
nové akčně-nervující hry..


>kniha Poštovní úřad od
Charlese Bukowského
(formát RTF)

>velice originální
gameska Quadnet

>chcete ušetřit náklady
na pohřeb? Vytiskněte
vlastní parte

>trocha relaxace?
 

[CNW:Counter]


 

> created by Speccyman (jkbph@razdva.cz), 2001-2005; icq uin: 77638273, právě jsem .